beauty

I love...

30. března 2011 v 16:23 | M A R K E T
Nedávno sem objevila kosmetiku z Douglassu pod jménem I love... Stále sem jen tak pokukovala po internetu po výrobcích od této kosmetiky a až o víkendu, když jsem šla kolem Douglassu, jsem se rozhodla zajít si aspoň pro balzám na rty. Jsem s ním velmi spokojená a proto bych vám chtěla napsat právě to této značce. Moc zkušeností nemám, ale jsem rozhodnuta investovat do dalších výrobků. Mají různá tělová másla, balzámy na rty, pěny do koupele atd. a taky nádherně voní. Máte i na výběr mnoho vůní. Já mám například vanilku se zmrzlinou, což je naprosto dokonalá kombinace <3 Takže až půjdete okolo Douglassu určitě se zajděte podívat :)

Jahody a milkshake <3

Sephora flakon..

22. března 2011 v 16:10 | M A R K E T
Ahooj <3
Chtěla bych vám představit můj flakonek od SEPHORY. Mnozí z vás ho už třeba mají, nebo o něm slyšeli. Je to fakt dobrá, praktická věc :) Přestříkáte si do něj váš parfém či voňavku, kterou rádi používáte. To potom s sebou nemusíte tahat celou lahvičku, když jdete třeba nakupovat nebo na diskotéku, a ani v kabelce nezabírá tolik zbytečného místa) K dostání v každém obchůdku SEPHORA a cena není ani tak vysoká. Já jsem zrovna měla to štěstí, že ten den, kdy jsem si ho kupovala, byla nějaké akce, takže sem si rovnou mohla vybrat parfém z jejich širokého výběru, který mi tam jako bonus přestříkali :) Vejde se v pohodě i do kapsy, takže svůj oblíbený parfém můžete mít vždy při ruce :) Můžu jen doporučit :) Pokoušela jsem se vám ho vyfotit, ale můj nekvalitní foťák to nezvládl tak, jak bych si přála ,D Takže jsem vám na internetu našla jeho fotku :)) Ta spodní strana se odšroubuje, je tam otvor, do kterého přestříkáte vůni a z druhé strany je aplikátor, jak můžete vidět na fotce :))
Článek jsem psala na rychlo, protože chci co nejdřív vypadnout ven, je tam nádherně, takže to berte trochu s rezervou ,D Mějte se krásně..
xoxo M A R K E T

My tested make-up..

20. března 2011 v 9:46 | M A R K E T
Jelikož jsem vyzkoušela poměrně dost make-upů, tak bych vám o nich něco chtěla napsat :) Třeba to někomu pomůže při výběru make-upu :)) Doufám, že se tedy aspoň trošku inspirujete :).. Jdeme na to! :)

Tento make-up je můj současný. Mám ho teprv hodně malou chvíli, ale už ho mám otestovaný od kamarádky. Píšou, že je 24hodinový, což pravda není, ale je pravda, že vydrží dlouho. Zabraňuje prachu a různým nečistotám, které jsou ve vzduchu, je takový ''voděodolný'' a můžete ho v klidu použít třeba když jdete do posilovny, kde vám vydrží po celou dobu :) Zatím sem velmi spokojená.
 
 

Reklama