Březen 2011

I'm ill..://

31. března 2011 v 18:05 | M A R K E T |  market
Zdravím <3
Konečně mám chuť napsat článek. Jsem totiž nemocná - mám hodně vysoký teploty a zvracím. Byla sem dneska u paní doktorky, která má podezření na jakýsi vir, tak uvidíme co z toho bude. Už je mi o hodně líp, ale pořád to není ono. Zítra mám totiž s kamarádama a rodinou jet na Děti ráje, tak doufám, že mi to moje vysoké teploty umožní, jinak by mě to fakt mrzelo :// Snad už se můj stav bude jen lepšit :) Musím to pořádně vyležet :) Bůh ví kdy pujdu do školy.. :/ To zase bude dopisování sešitů a učeního.. :/ Ani včera sem nejela se třídou do tý věznice, do které sem se tak strašně těšila :( To je jak naschvál.. Nejradši bych do tý školy chodila, doma je totiž strašná nuda a sedět u počítače není taky nic dobrýho :) No nic.. Ozvu se vám zase zítra, teď jdu zase spát ,DD Mějte se krásně <3
yours M A R K E T

I love...

30. března 2011 v 16:23 | M A R K E T |  beauty
Nedávno sem objevila kosmetiku z Douglassu pod jménem I love... Stále sem jen tak pokukovala po internetu po výrobcích od této kosmetiky a až o víkendu, když jsem šla kolem Douglassu, jsem se rozhodla zajít si aspoň pro balzám na rty. Jsem s ním velmi spokojená a proto bych vám chtěla napsat právě to této značce. Moc zkušeností nemám, ale jsem rozhodnuta investovat do dalších výrobků. Mají různá tělová másla, balzámy na rty, pěny do koupele atd. a taky nádherně voní. Máte i na výběr mnoho vůní. Já mám například vanilku se zmrzlinou, což je naprosto dokonalá kombinace <3 Takže až půjdete okolo Douglassu určitě se zajděte podívat :)

Jahody a milkshake <3

Great weekend..

28. března 2011 v 15:32 | M A R K E T |  market
Ahoj zlatíčka moji <3
Přez víkend jsem bohužel nepřidávala a to z jediného důvodu. Jeden den strávený s kamarádkou se prodloužil o jeden další den a tudíž jsme spolu byli po celý víkend, který jsme měli opravdu nabitý a naprosto jsme si ho užili <3)) V pátek jsme spali u nás, kde jsme brzo vytuhli a tak jsme se vyspali na sobotu večer, kdy jsme se bavili až do rána :D Mezitím jsme stihli dva nákupy <3 Moc sem toho ale nepokoupila, jen vanilkovo zmrzlinový balzám na rty z Douglassu, do kterého jsem se totálně zamilovala a dále jsem si koupila plavky. Jsou obyčejné, ale moc se mi líbí :) Vždy jsem si kupovala plavky v New Yorkru, kde mají krásné barvy a vzory, ale cena odpovídala tomu, jak vypadali po čtrnácti dnech, kdy jsem je občas vzala do moře. Měla jsem to spíše jako plínu a proto jsem se pro dnešní léto rozhodla pro kvalitnější a dražší plavky, které mi vydrží dýl ,D:) Vypadají kvalitně, tak doufám, že nezklamou :) Dnes bohužel už článek nepřidám, jelikož mám spoustu učení a večer jedu na spinning :) Zítra ale čekejte slíbené menší změny a actuals.. :) Mějte krásný den ♥
s láskou M A R K E T

Finally weekned..

25. března 2011 v 14:03 | M A R K E T |  market
Ahooj ♥ Konečně je tu víkend a my si můžeme odpočinout od té otravné školy ,D Já jsem si teď našla malou chvíli, abych jen něco málo napsala :) Musím dnes mamce s něčím pomoct a potom mi přijede kamarádka, která tu budse spát ,) Večer asi vyrazíme za zábavou a proto prosím pochopte, že nebudu mít opět čas přidávat nějaké články, keteré by někoho zajímaly.. Samozřejmně vám to vynahradím, až zase čas na blog mít budu :) Vy si užívejte víkendu, brzy se ozvu <3)
xoxo M A R K E T

I won't have time for blog.. :/

23. března 2011 v 15:56 | M A R K E T |  market
Ahoj berušky <3 V první řadě bych chtěla poděkovat za dokonalou návštěvnost, která je opravdu vysoká, a to i přez to, že blog mám pár dní :) Děkuju <3 Zítra odjíždí tatínek do Itálie, užít si poslední lyžování, takže budeme mít s mamkou celý víkend jen pro sebe)) Už máme naplánováno a zítra je tak nabitej den, že opravdu nebudu mít čas něco přidat. Po škole hned jedu k tetě na kosmetiku, potom rychle domů, oblíknout se a do Prahy ♥ Mamka tam má konzultaci s doktorem a já se asi mezitím zastavím na Václavák do H&M, kde to přímo zbožuju <3 Plánuju menší změny tady na blogu, jako třeba dodělat rozcestníky, poupravit menu etc.) Hned jak budu mít chvilinku čas, napíšu vám <3 A teď už opět letím ven do toho nádherného počasí <3 Mějte se krásně..

vaše M A R K E T

Sephora flakon..

22. března 2011 v 16:10 | M A R K E T |  beauty
Ahooj <3
Chtěla bych vám představit můj flakonek od SEPHORY. Mnozí z vás ho už třeba mají, nebo o něm slyšeli. Je to fakt dobrá, praktická věc :) Přestříkáte si do něj váš parfém či voňavku, kterou rádi používáte. To potom s sebou nemusíte tahat celou lahvičku, když jdete třeba nakupovat nebo na diskotéku, a ani v kabelce nezabírá tolik zbytečného místa) K dostání v každém obchůdku SEPHORA a cena není ani tak vysoká. Já jsem zrovna měla to štěstí, že ten den, kdy jsem si ho kupovala, byla nějaké akce, takže sem si rovnou mohla vybrat parfém z jejich širokého výběru, který mi tam jako bonus přestříkali :) Vejde se v pohodě i do kapsy, takže svůj oblíbený parfém můžete mít vždy při ruce :) Můžu jen doporučit :) Pokoušela jsem se vám ho vyfotit, ale můj nekvalitní foťák to nezvládl tak, jak bych si přála ,D Takže jsem vám na internetu našla jeho fotku :)) Ta spodní strana se odšroubuje, je tam otvor, do kterého přestříkáte vůni a z druhé strany je aplikátor, jak můžete vidět na fotce :))
Článek jsem psala na rychlo, protože chci co nejdřív vypadnout ven, je tam nádherně, takže to berte trochu s rezervou ,D Mějte se krásně..
xoxo M A R K E T

Bad Monday :/

21. března 2011 v 15:26 | M A R K E T |  market
Ahooj <3 Taky tak nesnášíte pondělky? :// Bože, nejradši bych tenhle den zrušila :D Konečně jsem doma ze školy, mám toho poslední dobou plný zuby ,/ Za chvíli pojedu na spinning, tak se aspoň trošičku odreaguju :) Včera jsem byla s mamčou na hodně rychlim nákupu, protože s náma jel taťka a znáte ty chlapy jak to mají s nakupováním ,D Nic méně jsem si koupila uplně obyčejné hnědé tričko a čistě bílou košili z H&M, kterou když jsem viděla viset, nemohla jsem odolat <3 Taky jsem si chtěla koupit nějaký ten lak na nehty, ale bohužel jsme tak pospíchali, že jsem na to úplně zapomněla ,D Tak snad příště)) Brzy čekejte actuals :) Užívejte si prvního jarního dne (konečně jaro ,D) a krásného počasí :)
your M A R K E T

My tested make-up..

20. března 2011 v 9:46 | M A R K E T |  beauty
Jelikož jsem vyzkoušela poměrně dost make-upů, tak bych vám o nich něco chtěla napsat :) Třeba to někomu pomůže při výběru make-upu :)) Doufám, že se tedy aspoň trošku inspirujete :).. Jdeme na to! :)

Tento make-up je můj současný. Mám ho teprv hodně malou chvíli, ale už ho mám otestovaný od kamarádky. Píšou, že je 24hodinový, což pravda není, ale je pravda, že vydrží dlouho. Zabraňuje prachu a různým nečistotám, které jsou ve vzduchu, je takový ''voděodolný'' a můžete ho v klidu použít třeba když jdete do posilovny, kde vám vydrží po celou dobu :) Zatím sem velmi spokojená.

Hey everybody ♥

19. března 2011 v 11:20 | M A R K E T |  market
Hey grils.. ♥
Založila jsem si opět nový blog. Proč? Někdo mi na ten starý stále lezl a měnil hesla. Přestává mě to bavit a pokud se to bude objevovat i tady, tak s blogováním zkončím, což bych vážně nerada, ale prostě už nemám nervy pořád psát na blog.cz aby mi vrátili heslo apod. :// Doufám, že sem budete chodit jako na ty předchozí blogy a ž se vám tu bude líbit :)) Přidávám vám pár fotek, které jsem z nudy nafotila. Nemám bohužel kvalitní foťák, tudíž nečekejte nic extra ,) Užívejte si víkend ♥

H&M magazin.. ♥ Bohužel je v angličtině :(.. ale i tak si ráda počtu :))

You wanna be my love?

19. března 2011 v 10:08 | M A R K E T
Chceš být mezi míma ''loves''? :) Stačí jen, když pod tenhle článek do komentářů napíšeš přezdívku + adresu blogu :) Budu se moc těšit. :)

xoxo M A R K E T